• polski
  • angielski

Godziny otwarcia : 8.00 – 20.00 (Pn-Pt)
  Kontakt : tel: 52 5824750 / tel. kom: (+48) 691490337

Klinika

Zagalak Klinika Stomatologiczna to miejsce, gdzie najważniejszy jest człowiek.
Maria Lorentowicz-Zagalak i Rafał Zagalak są wierni swojemu marzeniu o leczeniu holistycznie i z sercem.

Klinika powstała w Bydgoszczy w 2002 roku i od zawsze jej misją jest połączenie przyjaznej atmosfery z wysokim standardem leczenia.

Dr n. med. Maria Lorentowicz-Zagalak i dr n. med Rafał Zagalak przyjmują swoich pacjentów wraz z wykwalifikowanym zespołem. Zabiegi wykonywane są z aktywną asystą, co nie tylko gwarantuje precyzję pracy, ale także komfort pacjentom. Personel kliniki zapewnia leczenie na najwyższym poziomie, przykładając szczególną wagę do samopoczucia pacjentów.

Zagalak Klinika Stomatologiczna w 2004 roku jako pierwsza w Bydgoszczy wdrożyła certyfikowany system zarządzania jakością wg ISO 9001 uzyskując międzynarodowy certyfikat TUV Rheinland. Tu znajdują pomoc pacjenci z całej Polski i Europy, ponieważ leczenie jest na światowym poziomie. Od lat klinika zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną międzynarodowej kadrze Centrum Szkoleniowego NATO w Bydgoszczy.

Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, jak cyfrowe urządzenia radiologiczne ułatwiające trafną i wczesną diagnostykę. W celu utrzymania najwyższego reżimu jakości, niemal wszystkie zabiegi prowadzone są z użyciem mikroskopii operacyjnej lub też lup zabiegowych. Tu pacjent jest bezpieczny i pod najlepszą opieką stomatologiczną, jakiej potrzebuje i o jakiej marzy.